Greatest Kılavuzu ekrem imamoğlu biyografisi için

‘Kimin parasını, kime dağıtıyorsun’ diyenler gene duysun ki; İstanbul’un nimetlerini 16 milyon İstanbulluya adil halde paylaştıracağım.

Istek İmamoğlu kimdir? İstanbul şanlımemleket şehremaneti Reisı Ekrem İmamoğlu'nun eşi Irade İmamoğlu'nun evetşı ve nereli olduğu da vatandaşlarca merak ediliyor. İşte İstanbul'un yeni First Lady'si Irade İmamoğlu karşı bilgiler...

Batı İstanbul Bölgesi'nde bir ihtiyacı muhaliflayacak olan proje ile insanların afiyetle dakika geçirecekleri kamusal fonksiyonlarla şekillenen yeni bir yaya aksı oluşturulacak.

Kültürel ve ticari fonksiyonların daha yoğunluklu evetğu “Oyunluk Noktası/Su Odağı” olarak adlandırılan yalı noktasında Beylikdüzü’nün yıllardır beklediği tasarruf alanları açıldı.

Üniversiteye gidememiş yahut eğitimini yarıda bozmak zorunda kalmış gençlerimiz için Hızlandırılmış Diploma Programları açacağız.

Kıraylerimiz; hem onlara okul varlıkında yardımcı olacak, hem onları iş canında destekleyecek; isabetli fiyata, kalifiye bir gönül eğitimi alabilmeli!

İnanın buna… İBB’nin bu topluma özen fail 1 adet üstelik çocuk yuvasıi yokken, şimdi el âlem kreşlerden bahsediyorsa; ne kıvançlı bana.

İşlenen kişisel verilerinize ilişik aydınlatma metnine bilgi politikası sayfasını görüşme ederek ulaşabilirsiniz. Beğen

dr hainler toplugunu bunlar da dert bunlarda degil biber sogar fiat cikti diye en küçük sey icin yurt stan bunlara oy veren vatan hainlerin bile suc var esasen chp olup da yurt haini olmamak var mi chp yuz de bir da cikmaz vatan sever bunlarin topu evet çıyan ya dinsiz zamanin da yunanistan bela olsun İlgili Site sanarak bunlari birakip gitmis Aynı Konseptte misiniz?

Baksanıza bu şehirdeki İsraf Düzeni 3 ay sonra bizi aynı şeyleri tekrar lakırtı etmek zorunda bırakıyor.

Oy kullanacağı sınıfa giren İmamoğlu, kasa görevlileri ile birlik hiçbir tokalaştı. Ekrem İmamoğlu, eşi Arzu İmamoğlu ve oğlu Mehmet Kusursuz İmamoğlu 1382 numaralı sandıkta oylarını kullandı. İmamoğlu ailesi, gazetecilere suret verdikten sonrasında zarfları sandığa attı.   

İstanbul’da 150 tane kırsal kalifiye mahallemizi bile çözümleme ettik. Buralarda örgensel ziraatı teşvik edeceğiz.

3 Köy 3 Meydan Projesi’nin diğer bir ayak tabanığı olan Yakuplu’da ise kılgı çallıkışmaları kellelamış olan Yakuplu Kültür Merkezi ve üzerinde oluşturulan alan konseptiyle Yakuplu’nun yeni meydanı da oluşturulmuş olacak.

Odatv'den Kamerşe Baykal’ın sorularını yanıtlayan Arzu İmamoğlu'nun açıklamalarının bir kısmı şöyle:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Greatest Kılavuzu ekrem imamoğlu biyografisi için”

Leave a Reply

Gravatar